KONST / Litografier / Färglitografi 17133003
nr 1713 3003
Anna Mizak
(f. 1939), Sverige
”Siluett”. Signerad, numrerad 38/107. Färglitografi, bildmått: 17x14 cm. Yttermått inklusive ram: 30x21 cm, oramat löst blad
Anna Mizak, polsk-svensk målare född 1939.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 14 juli 2025
kl 20:49:34
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)