KONST / Litografier / Litografi 16144361
nr 1614 4361
Litografi
1800-tal, guldram, yttermått inklusive ram: 52x44 cm. Ej signerad
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 22 april 2024
kl 20:26:08
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)