KONST / Litografier / Färglitografi 11676229

nr 1167 6229

Jan Lundquist

(f. 1935), Sverige

Färglitografi, Gamla Stan, signerad och numrerad 147/290, motivet: 41x50

Jan Lundquist, svensk målare, tecknare och grafiker född i Stockholm 1935.

Utrop:

400 kr

Såld:

350 kr

måndag 5 mars 2018
kl 18:35:34

27/2 15:34:44 1      300 kr
5/3 17:41:33 2      Vinnande bud

Jan Lundquist

Läs mer om Jan Lundquist