ART / Sculptures and works of art / Sculptures 9591841
nr 959 1841
Lasse Stevenfeldt
(1930-2014), Sverige
2 pcs, Lasse Stevenfeldt (1930-2014), gips och metall, ej signerade, length: 26-30 cm, height: 16-18 cm, damages, repairs.
SCULPTURES, 2 st, Lasse Stevenfeldt (1930-2014), gips och metall, ej signerade, längd: 26-30 cm, höjd: 16-18 cm
Condition: skador, lagningar
Lasse Stevenfeldt, Swedish painter, born 1930, dead 2014.
800
SEK 100
Monday May 4 2015
at 18:45:19
3/5 17:46:31
Lasse Stevenfeldt
Read more about Lasse Stevenfeldt