FURNITURE / Chairs and Stools / Chairs 11038103
nr 1103 8103
CHAIRS
4 pcs, 1950s, bruksslitage.
4 st, 1950-tal
Condition: bruksslitage
1000
SEK 700
Monday April 24 2017
at 19:48:57
200 kr
250 kr (Robot)
450 kr
500 kr (Robot)
600 kr