KONST / Litografier / Serigrafi 16816182
nr 1681 6182
Serigrafi
Per Arnoldi. Signerad, numrerad 22/290, komposition. Silkscreen, bildmått: 55x40 cm, yttermått inklusive ram: 69x52 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
måndag 24 februari 2025
kl 20:19:13
300 kr
350 kr
400 kr
700 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
700 kr (Budbetjänt)