ÖVRIGT / Diverse / Fat 13789021
nr 1378 9021
Fat
2 st, Nysilver, Inoxbeck Italien, med förgyllda kanter. Längd: 32,5cm
Utrop:
600 kr
måndag 15 februari 2021
kl 19:05:47
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.