ART / Oil paintings / Oil painting 12339031
nr 1233 9031
OIL PAINTING
unidentified artist. Signerad Ch Noel, 'Matrosens hemkomst', 68x54, wear, damages.
Oidentifierad konstnär. Signerad Ch Noel, "Matrosens hemkomst". Olja på duk, 68x54 cm
Condition: slitage, skador
700
SEK 300
Monday February 4 2019
at 18:16:09
4/2 18:09:45