KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Kopparstick 5485229

nr 548 5229

Kopparstick

1700-tal, efter Rubens, 50 x 41

Utrop:

300 kr

Såld:

300 kr

måndag 27 oktober 2008
kl 16:48:27

26/10 18:10:14 1      Vinnande bud