ART / Etchings etc / Etsningar i mapp 13462470
nr 1346 2470
Etsningar i mapp
6 parts, Stockholm, Sweden, Deljko Mihajlovic, signed, oramade lösa blad, sheet: 27x27,
6 st, Stockholmsmotiv, Deljko Mihajlovic, Signerade, oramade lösa blad, bladets mått: 27x27 cm
SEK 150
Monday September 7 2020
at 20:56:04
5/9 15:54:41
100 kr
7/9 14:05:38