ART / Lithographs / Litograph in colors 13898178
nr 1389 8178
Harry Wichmann
(1916-1993), Sverige
Harry Wichmann (1916-1993), Sverige. Signerad, numbered 46/110, dated 1968. Motivet: 38x55cm, yttermått inklusive ram: 51x67cm,
LITOGRAPH IN COLORS, Signerad, numrerad 46/110, daterad 1968. Motivet: 38x55cm, yttermått inklusive ram: 51x67cm
Monday April 5 2021
at 19:03:53
Harry Wichmann
Read more about Harry Wichmann