ART / Frames / Frame 5841089

nr 584 1089

FRAME

Sent 1800-tal förgylld med oljemålning 23x31, slitage.

Sent 1800-tal förgylld med oljemålning 23x31

Condition: slitage

100

SEK 350

Monday May 25 2009
at 19:08:27