KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16606513
nr 1660 6513
Lee Reynolds
(f. 1936), USA
Oljemålning, Signerad, Allé. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 123x153 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 25 november 2024
kl 18:47:19
500 kr
600 kr
900 kr