KONST / Litografier / Litografi 14609434
nr 1460 9434
Bo E Lundquist
(f. 1937), Sverige
Litografi, Monogramsignerad, yttermått inklusive ram: 78x57 cm
Bo E Lundquist, svensk målare född i Rättvik 1937.
Utrop:
500 kr
måndag 11 april 2022
kl 19:33:35