MÖBLER / Bord / Serveringsvagn 17004333

nr 1700 4333

Serveringsvagn

Funkis. Längd: 80 cm, djup: 45 cm, höjd: 65 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 12 maj 2025
kl 19:27:01