KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16795016
nr 1679 5016
Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Signerad Granström, stalltomte, 34x28 cm, blandteknik, yttermått inklusive ram: 37x31 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 17 februari 2025
kl 19:17:06
17/2 19:09:38