ART / Etchings etc / Etchings 10559110
nr 1055 9110
Erik Ekroth
(1883-1954), Sverige
3 pcs. Sallberg / Ã…sberg / Ekroth, Stockholm, numrerade och signerade, 10x15 - 25x33,
ETCHINGS, 3 st. Sallberg / Ã…sberg / Ekroth, Stockholmsmotiv, numrerade och signerade, 10x15 - 25x33
Erik Ekroth, Swedish painter, born 1883, dead 1954.
600
SEK 150
Monday September 12 2016
at 19:34:56
10/9 17:47:42
100 kr
12/9 19:25:47