MÖBLER / Bord / Skrivbord 5737719

nr 573 7719

Skrivbord

ek, 1920-tal, längd: 120, djup: 57, höjd: 76

Kondition: slitage

Utrop:

100 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 30 mars 2009
kl 17:50:04