MÖBLER / Bord / Skrivbord 5202087
nr 520 2087
Skrivbord
med uppsats, 1800-tal, valnöt/läderskiva, längd: 132, djup: 75, höjd: 92 (skador)
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.300 kr
måndag 21 april 2008
2.000 kr
1.800 kr
2.000 kr
2.200 kr
2.200 kr