MÖBLER / Bord / Skrivbord 5202087

nr 520 2087

Skrivbord

med uppsats, 1800-tal, valnöt/läderskiva, längd: 132, djup: 75, höjd: 92 (skador)

Utrop:

1.500 kr

Såld:

2.300 kr

måndag 21 april 2008