ART / Oil paintings / Oil painting 17001066
nr 1700 1066
Sofie Arfwidson
(f. 1976), Sverige
Sofie Arfwidson (b. 1976), Sweden. "Puppentheater". Monogramsignerad samt signerad och dated a tergo 2009. Oil on canvas, 200x200 cm, unframed,
OIL PAINTING, "Puppentheater". Monogramsignerad samt signerad och daterad a tergo 2009. Olja på duk, 200x200 cm, oramad
Sofie Arfwidson von Röök, Swedish artist born 1976.
2000
SEK 2200
Monday May 12 2025
at 19:39:22
1.500 kr
2.000 kr
1.700 kr
1.700 kr
1.700 kr
1.800 kr (Robot)
1.900 kr
2.000 kr (Robot)
Sofie Arfwidson
Read more about Sofie Arfwidson