ART / Lithographs / Litograph in colors 15033053
nr 1503 3053
Ulf Gripenholm
(f. 1943), Sverige
Ulf Gripenholm (b. 1943), Sweden. Signed, numbered 67/140. Litograph in colors. Sheet: 55x37 cm, outer dimensions including frame: 63x45,
LITOGRAPH IN COLORS, Signerad, numrerad 67/140. Färglitografi. Bladets mått: 55x37 cm, yttermått inklusive ram: 63x45 cm
600
SEK 250
Monday November 21 2022
at 18:44:06
17/11 08:19:06
200 kr
21/11 12:46:25
Ulf Gripenholm
Ulf Gripenholm, svensk målare och tecknare född 1943.
Read more about Ulf Gripenholm