KONST / Oljemålningar / Oljemålning 7775035

nr 777 5035

John Haavs Johnson

(1915-1968), Sverige

Oljemålning, John Haavs Johnson (1915-1968), -57, Komposition, 61 x 122

Kondition: slitage, skador

John Haavs Johnson, svensk målare född 1915, död 1968.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

3.500 kr

måndag 17 september 2012
kl 19:54:22

John Haavs Johnson

Läs mer om John Haavs Johnson