ART / Lithographs / Giclée 13292007
nr 1329 2007
Jan Rufelt
(f. 1956), Sverige
Jan Rufelt (b. 1956), Sweden. 'Levels'. Signed, numbered 12/50. Unframed. Subject: ca 60x44 cm,
Gicléetryck, "Levels". Signerad, numrerad 12/50. Oramat löst blad. Motivet: ca 60x44 cm
Jan Rufelt, Swedish painter born 1956.
SEK 100
Saturday July 11 2020
at 08:48:53