ART / Oil paintings / Oil painting 14413543
nr 1441 3543
OIL PAINTING
Linnea Larsson, Old Town. Signed. Oil on canvas, 55x46, unframed,
Nutida konstnär. Signerad Linnea Larsson, Gamla Stan. Signerad. Olja på duk, 55x46, oramad
2000
SEK 1500
Monday January 10 2022
at 19:46:20
9/1 16:41:09