KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 11565333
nr 1156 5333
Oljemålningar
4 st, J Thulin, De fyra årstiderna. Signerade och daterade 1905. 58x163 cm
Kondition: oramade
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 22 januari 2018
kl 19:10:01
600 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr