ART / Watercolor paintings & Drawings / Indian ink drawings 9838522
nr 983 8522
INDIAN INK DRAWINGS
+ watercolours, 12 st. lösa blad, ryska kyrkor, signed,
+ akvareller, 12 st. lösa blad, ryska kyrkor, signerade
800
SEK 300
Monday September 28 2015
at 19:44:20
26/9 11:43:06