GLASS & CERAMICS / Porcelain and Pottery / Tallrikar+skålfat 9344020

nr 934 4020

Tallrikar+skålfat

3+ 1, China, e.g. omkring 1800-tal, diameter: 12-13, nagg.

3+ 1, Kina, bland annat. omkring 1800-tal, diameter: 12-13

Condition: nagg

800

SEK 300

Monday January 12 2015
at 19:54:22

12/1 11:06:00 1      Vinnande bud
12/1 11:07:05 1      justering av budtak

  • Jan 12

e-auktion

Read more about e-auktion