ART / Etchings etc / Graphic art 15354468
nr 1535 4468
GRAPHIC ART
6 st etsningar, gravyrer och tusch. Ej signerade. Outer dimensions including frame: 34x44 - 61x47 cm,
6 st etsningar, gravyrer och tusch. Ej signerade. Yttermått inklusive ram: 34x44 - 61x47 cm
800
SEK 400
Monday April 24 2023
at 18:17:12
350 kr