MÖBLER / Stolar & FÃ¥töljer / Karmstol 15407525

nr 1540 7525

Karmstol

Teak

Kondition: slitage, skador, saknar ryggbricka

Utrop:

500 kr

Såld:

400 kr

måndag 15 maj 2023
kl 18:36:41