KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16723094
nr 1672 3094
Blandteknik
Maria Jönsson, originalakvarell till "Morris", ej signerad. Blandteknik, bildmått: 20x20 cm, yttermått inklusive ram: 39x32 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 13 januari 2025
kl 18:04:56
10/1 07:20:29
500 kr
13/1 17:59:57