KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Grafiska blad 16484365
nr 1648 4365
Grafiska blad
2 st, Motiv föreställande London. Ej signerad. Bladets mått: 40x54 cm, yttermått inklusive ram: 63x75 cm, 33x55, yttermått inklusive ram: 55x77
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 7 oktober 2024
kl 18:20:44
300 kr
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr