GLASS & CERAMICS / Ceramics / Vase 11944232

nr 1194 4232

VASE

China, early 20th century. Height: 26, minor cracks.

Kina, Tidigt 1900-tal. Höjd: 26

Condition: nagg

SEK 900

Monday July 30 2018
at 19:52:13