ART / Sculptures and works of art / Gipsskulptur 5246526
nr 524 6526
Gipsskulptur
Lenght: ()
Michelangelo, höjd: 29 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
100
SEK 350
Monday May 12 2008
at 17:35:02
300 kr
150 kr
250 kr