ART / Sculptures and works of art / Gipsskulptur 5246526

nr 524 6526

Gipsskulptur

Lenght: ()

Michelangelo, höjd: 29 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]

100

SEK 350

Monday May 12 2008
at 17:35:02