KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13095227

nr 1309 5227

Jan Rhodin

(f. 1938), Sverige

Blandteknik, Jan Rhodin (f. 1938), "Sparvhök", Motivet. 38x30 cm. Signerad

Jan Rhodin, svensk bildkonstnär född i Flen 1938.

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 24 februari 2020
kl 19:45:06

24/2 19:11:34 1      Vinnande bud

Jan Rhodin

Läs mer om Jan Rhodin