FURNITURE / Chairs and Stools / Chair 5486502
nr 548 6502
CHAIR
Lenght: ()
50-tal, skinndyna
Condition: slitage, skador
1000
SEK 650
Monday October 27 2008
at 16:03:27
26/10 19:21:09
600 kr
27/10 12:43:15
Oxford chair
Producerad av Fritz Hansen, Danmark.