ART / Lithographs / Litograph in colors 8771122
nr 877 1122
Salvador DalÃ
(1904-1989), Spanien
Salvador Dalà (1904-1989), 9/75, sheet: 65x51,
LITOGRAPH IN COLORS (F), Salvador Dalà (1904-1989), 9/75, bladets mått: 65x51
3000
SEK 1500
Monday February 24 2014
at 18:44:32
24/2 18:39:32