ART / Lithographs / Litograph in colors 14332179
nr 1433 2179
Camilla Pyk
(f. 1966), Sverige
Camilla Pyk (b. 1966), Sweden. Signerad EA. Litograph in colors, Image dimensions: 20x20, outer dimensions including frame: 35x28,
LITOGRAPH IN COLORS, Signerad EA. Färglitografi, bildmått: 20x20, yttermått inklusive ram: 35x28 cm
800
SEK 600
Monday November 22 2021
at 20:00:31
17/11 15:29:05
500 kr
22/11 19:55:31
- Thema-auction
Nov 22
Read more about Grafik
Camilla Pyk
Camilla Pyk, svensk målare och grafiker född 1966 i Stockholm.
Read more about Camilla Pyk