ART / Lithographs / Litograph in colors 16107041
nr 1610 7041
Thage Nordholm
(1927-1990), Sverige
Thage Nordholm (1927-1990), Sweden. Signed, numbered 145/250. Litograph in colors. Sheet: 45x56cm,
LITOGRAPH IN COLORS, Signerad, numrerad 145/250. Färglitografi. Bladets mått: 45x56cm, oramad
SEK 250
Monday April 1 2024
at 20:44:20
100 kr
150 kr
200 kr