KONST / Litografier / Färglitografi 8849816
*
nr 884 9816
Färglitografi
Karl Inge Höglund, 26/290, 57x87
Följerätt
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 31 mars 2014
kl 19:39:22
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
31/3 18:47:52
1
800 kr
31/3 19:23:58
2
700 kr
31/3 19:27:29
2
900 kr
31/3 19:30:17
1
Vinnande bud
31/3 19:34:23
2
1.200 kr
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik karl inge höglund litografi litografier litografiskt blad
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:56
-
7067 Färglitografi
Ulf Wahlberg (f. 1938), Sverige. Signerad, numrera..//
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:58
*
Färglitografi
nr 884 9816
Färglitografi
Karl Inge Höglund, 26/290, 57x87
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 1.000 kr |
| Såld: | 1.200 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 31 mars 2014 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 31/3 18:47:52 | 1 | 800 kr |
| 31/3 19:23:58 | 2 | 700 kr |
| 31/3 19:27:29 | 2 | 900 kr |
| 31/3 19:30:17 | 1 | Vinnande bud |
| 31/3 19:34:23 | 2 | 1.200 kr |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik karl inge höglund litografi litografier litografiskt blad
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:56 -
7067 Färglitografi
Ulf Wahlberg (f. 1938), Sverige. Signerad, numrera..//
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:58



