KONST / Litografier / Färglitografi 16463241
nr 1646 3241
Olle Nyman
(1909-1999), Sverige
Signerad, numrerad 64/225. Färglitografi, bildmått: 28x28 cm, yttermått inklusive ram: 44x44 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
måndag 30 september 2024
kl 20:37:14
100 kr
150 kr
600 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
Olle Nyman
Läs mer om Olle Nyman