ART / Lithographs / Litograph in colors 15565069
nr 1556 5069
Karl Gustaf KG Nilson
(f. 1942), Sverige
Karl Gustaf KG Nilson (b. 1942), Sweden. 'Blått partitur', Signerad 1990, numbered 71/250,
LITOGRAPH IN COLORS, "Blått partitur", Signerad 1990, numrerad 71/250 cm. Bildmått: 47x59 cm, yttermått inklusive ram: 64x80
Karl Gustaf KG Nilson, Swedish painter, born 1942.
1000
SEK 800
Monday August 21 2023
at 20:33:35
17/8 20:28:49
700 kr
19/8 23:02:37
Karl Gustaf KG Nilson
Read more about Karl Gustaf KG Nilson