GLASS & CERAMICS / Glass / Glass 8482019
nr 848 2019
GLASS
5 pcs, 18th/19th century, nagg, crack.
5 st, 1700-/1800-tal
Condition: nagg, spricka
700
SEK 1000
Monday September 23 2013
at 18:20:06
150 kr
500 kr
500 kr
600 kr
900 kr