ART / Lithographs / Litograph in colors 16873076
nr 1687 3076
Carl Larsson
(1853-1919), Sverige
Carl Larsson (1853-1919), Sweden. Efter, signed in the plate, 'Var god och glad', missfärgad.
LITOGRAPH IN COLORS, Efter, Signerad i tryckplåt, "Var god och glad". Färglitografi, bildmått: 35x52 cm, yttermått inklusive ram: 51x67
Condition: missfärgad
Withdrawn
Monday Mars 17 2025
at 20:19:05
Carl Larsson
Read more about Carl Larsson