ART / Oil paintings / Oil painting 14608026
nr 1460 8026
OIL PAINTING
unidentified artist. Signerad Öhlin, Paris. Signed, dated -54. Oil on canvas, 53x70, outer dimensions including frame: 68x87,
Oidentifierad konstnär. Signerad Öhlin, Paris. Signerad, daterad -54. Olja på duk, 53x70, yttermått inklusive ram: 68x87 cm
SEK 450
Monday April 11 2022
at 19:29:14
150 kr
200 kr
350 kr
300 kr
350 kr (Robot)
400 kr