ART / Oil paintings / Oil painting 11618071
nr 1161 8071
Carl Gustaf Hellqvist
(1851-1890), Sverige
Carl Gustaf Hellqvist (1851-1890), Sweden. Marstrandsmotiv, signed and dated 1884, olja på pannå, 32x41 cm,
OIL PAINTING, Marstrandsmotiv, signerad och daterad 1884, olja på pannå, 32x41 cm
Carl Gustaf Hellqvist, Swedish painter, born 1851, dead 1890.
Withdrawn
Monday February 12 2018
at 20:03:36
Carl Gustaf Hellqvist
Read more about Carl Gustaf Hellqvist