ART / Lithographs / Portfolio 12642425
nr 1264 2425
Axel Lilliehöök
(f. 1930), Sverige
graphic art, Axel Lilliehöök (b. 1930), Sweden. Sheet: 50x45 samt 66x50 cm, damaged.
PORTFOLIO, grafiska blad, Bladets mått: 50x45 samt 66x50 cm
Condition: skadad
Axel Lilliehöök, Swedish painter, born 1930.
SEK 100
Monday July 15 2019
at 19:12:33
14/7 17:47:00