MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Fresk 14609515

nr 1460 9515

Fresk

plaster, 20x134, wear, damages.

Gips, 20x134 cm

Condition: slitage, skador

SEK 1400

Monday April 11 2022
at 21:04:34