FURNITURE / Chairs and Stools / Easy chair 15162049
nr 1516 2049
EASY CHAIR
1950s, galon, svart metallställning, wear.
1950-tal, galon, svart metallställning
Condition: bruksslitage
Withdrawn
Monday January 23 2023
at 19:32:08
- Thema-auction
Jan 23
Retro
Read more about Retro