ART / Oil paintings / Oil painting 10559011
nr 1055 9011
OIL PAINTING
Pelle Nilsson, Fryksdalen, signed, pannå, 30x47,
Pelle Nilsson, Fryksdalen, signerad, olja på pannå, 30x47
400
SEK 150
Monday September 12 2016
at 19:43:34
10/9 21:23:52
100 kr
12/9 16:08:23