ART / Lithographs / Färglitografi 9233624
nr 923 3624
Sven Lidberg
(1929-2009), Sverige
Sven Lidberg (1929-2009), EA-upplaga (konstnärens exemplar), signed, subject: 29x24,
Färglitografi , Sven Lidberg (1929-2009), EA-upplaga (konstnärens exemplar), signerad, motivet: 29x24
Sven Lidberg, Swedish painter, born 1929 in Stockholm, dead 2009.
Withdrawn
Monday November 10 2014
at 20:27:03
Sven Lidberg
Read more about Sven Lidberg